Van Eindhoven en van iedereen. Christa is een geboren Hagenaar, met mooi weer te vinden op het water en altijd van de partij bij elk bedrijfsfeest. Christa is Team Manager van onze locatie in Eindhoven. Dagelijks gaat zij de uitdaging aan om het succes van de consultants te stimuleren. Dat betekent dat zij altijd klaar staat om vragen te beantwoorden, veel gesprekken voert om de ontwikkeling te monitoren en continu haar mensen motiveert. Waar Christa enthousiast van wordt, is het zien dat een consultant groeit, successen behaalt en een groeiende samenwerking tussen collega’s en verschillende teams. Het meeste energie haalt zij nog altijd uit winnen. Succes volgens Christa is: de juiste match maken.
Relatiebeheer is een kunst! Dat (h)erken jij en het liefste functioneer je in een zelfstandige rol waarbij je het hele klantenportfolio beheert. Vind je het daarnaast ook prettig om met A-klanten te werken én woon je in de regio van Sint-Oedenrode? Reageer dan direct!
Michelle is een rustige dame die eerst de kat uit de boom kijkt. Zij is zeer stressbestendig, wat ook blijkt uit haar ervaring bij de brandweer, en heeft een nuchtere houding. Dit houdt in dat Michelle goed de focus weet te bewaren in hectische situaties. In haar communicatie is Michelle recht door zee. Ze is niet bang haar mening te geven zolang daarmee anderen niet gekwetst worden. Probleemoplossend is Michelle sterk doordat zij goed luistert, de relevante informatie weet uit te filteren en snel kan schakelen. Door vast te stellen wat iedere werknemer nodig heeft om zijn of haar persoonlijke ontwikkeldoelen te behalen, krijgt ieder teamlid een persoonlijke aanpak waardoor ontwikkeling en doorgroei mogelijk is. Dit vindt Michelle belangrijk.
Michelle heeft een salarisindicatie van € 3.000,- bruto per maand en ze heeft een maand opzegtermijn.
Ongeveer vijftien jaar geleden deed David middels een functie als Logistiek Planner bij een logistiek dienstverlener zijn intrede in de logistieke branche. Inmiddels heeft David zich sterk ontwikkeld op het gebied van warehousing. Hij werkt nu ruim vier jaar in de rol van Teamleider Warehouse waarin David de verantwoordelijkheid en aansturing van de dagelijkse operatie voor diverse accounts voor zijn rekening neemt. Helaas zijn er bij zijn huidige werkgever plannen om de werkzaamheden te verhuizen en tevens is er voor David geen mogelijkheid om in zijn functie door te groeien. Daarom is David momenteel latent op zoek naar een nieuwe uitdaging om zichzelf te blijven ontwikkelen.
Typerend voor David is dat hij niet graag stil zit. Op de werkvloer is hij voortdurend bezig, wanneer zijn werkzaamheden zijn afgerond, gaat David proactief op zoek naar werk om zichzelf nuttig te maken. David is stressbestendig en oplossingsgericht. Laatst lag het geautomatiseerde systeem er uit, toen wist hij het hoofd koel te houden. Zo hadden hij en zijn team toch op tijd alle zendingen gereed. David kon aan het einde van de werkdag met een voldaan gevoel naar huis gaan. Tot slot is David zeer klantgericht, hij heeft geleerd de klant altijd centraal te stellen wat blijkt uit het onlangs bijtekenen van een klant waar David verantwoordelijk voor is.
David heeft een salarisindicatie van € 2.700,- bruto per maand en een maand opzegtermijn.
Mike is energiek en sociaal. Hij omschrijft zichzelf als iemand die eenvoudig het voortouw neemt, extravert is en makkelijk aansluiting vindt met anderen. Hij voetbalt inmiddels bijna 12 jaar en heeft een grote vriendengroep waarmee hij en zijn vrienden veel tijd doorbrengen. Al op de havo wist Mike dat hij goed was met cijfers en werd al snel duidelijk dat hij later de richting Bedrijfseconomie zou kiezen.
Mike is fulltime beschikbaar en hij heeft een opzegtermijn van 2 weken bij zijn huidige werk. Hij heeft een salarisindicatie van € 2.200.- bruto per maand, op basis van 40 uur.
Jeffrey is jong en gedreven. Wat voor hem belangrijk is, is dat hij zichzelf verder kan ontwikkelen. Hij past daarom goed in een functie waarin hij middels afwisselende werkzaamheden en groeiende verantwoordelijkheden wordt uitgedaagd. Qua werktijden is Jeffrey flexibel, hij staat dan ook open voor wisselende diensten.
Jeffrey is vanaf september beschikbaar en hij heeft een bruto salarisindicatie van € 2.300,- per maand.