Ayse Avci
location_cityRotterdam
emailayse.avci@extra-talent.nl
phone06 - 23 75 27 15
linkedin.com/in/ay?e-avc?-7a72b8257/

Vacatures
Kandidaten
Harry is op ons overgekomen als een hele vriendelijke, energieke man die enorm veel passie heeft voor zijn vak. Hij is een gedreven, hardwerkende man die niet bang is om de handen uit de mouwen te steken. Ook heeft Harry ontzettend veel kennis over zijn vak en geeft hij dit graag door aan zijn collega’s.
Harry heeft een opzegtermijn van 1 maand en een salarisindicatie van € 5.000,- bruto per maand, op basis van fulltime.
Hamed is na zijn master “Supply Chain Management” begonnen als Supply Chain Planner bij een productiebedrijf. Hier is hij verantwoordelijk geweest voor onder andere het inkopen van producten tot een bedrag van € 15.000,- en voor het maken van een algehele productieplanning. Binnen deze planning was het erg belangrijk om rekening te houden met bijvoorbeeld moeilijk te verwerken materialen. Daarna is Hamed doorgegroeid naar de rol van Senior Supply Chain Planner waar hij verantwoordelijk was voor het inkopen tot een bedrag van € 90.000,- en voor het onderhandelen over prijsafspraken met leveranciers. Daarnaast was Hamed verantwoordelijk voor het beheren van de voorraad en voor het opstellen van een forecast, tot 5 jaar vooruit. Al snel heeft Hamed de doorgroei gemaakt naar de rol van Inkoopmanager, waarin hij momenteel nog steeds werkzaam is. Hamed is verantwoordelijk voor het leveranciers- en contractmanagement en voor het goede verloop van de algehele inkoop- en productieprocessen. Daarnaast analyseert Hamed problemen binnen deze processen en zorgt hij ervoor dat de contacten met de leveranciers ten alle tijden goed blijven. Hamed heeft het binnen zijn huidige bedrijf ontzettend naar zijn zin gehad maar hij mist de uitdaging. Hij wilt graag werken binnen een grotere organisatie waar hij veel ontwikkelmogelijkheden heeft. Daarom is Hamed, samen met Extra Talent, op zoek naar een leuke uitdaging als Senior Inkoper / Strategisch Inkoper / Supply Chain Coördinator.
Hamed is op ons overgekomen als een spontane, intelligente jongeman die zijn werk met veel liefde doet. Hij leert erg snel en kan goed samenwerken binnen een team. Daarnaast is Hamed ontzettend flexibel en gaat hij graag aan de slag binnen een bedrijf waar de lijnen kort zijn en waar hij snel kan schakelen. Wij denken dat Hamed een echte aanwinst zou zijn voor het bedrijf waar hij voor aan de slag gaat.
Hamed heeft een opzegtermijn van één maand, is fulltime beschikbaar en hij heeft een salarisindicatie van € 4.300,- bruto per maand.
Dries is een rustige man die met passie verteld over zijn vak. Hij is communicatief zeer vaardig en krijgt energie van het contact met leveranciers. Doordat hij naast uitstekend Engels ook vakinhoudelijk kan communiceren in het Duits, maakt dit hem een multifunctionele gesprekspartner voor zowel nationale als internationale leveranciers. Hij is gedreven, werkt erg hard en stopt niet tot het werk volledig afgerond is. Ook haalt hij veel energie uit het overbrengen van kennis op zijn medecollega’s. Hij staat dan ook bekend als vraagbaak binnen de afdeling inkoop.
Dries is per 1 oktober fulltime beschikbaar en heeft een salarisindicatie van € 4.250,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband.
Patricia is een vrolijke en vriendelijke vrouw die positief in het leven staat. Ze is een echte team player, maar kan ook heel goed zelfstandig functioneren. Dit blijkt uit de successen die zij geboekt heeft in vast dienstverband door goed samen te werken met betrokken partijen of op interim basis. Ze is breed georiënteerd en is een bron van kennis door de vele ervaring die ze heeft opgedaan in verschillende branches en disciplines. Daarnaast is Patricia makkelijk in de omgang en resultaatgericht ingesteld.
Patricia heeft één maand opzegtermijn, is fulltime beschikbaar en heeft een salarisindicatie van € 5.700,- bruto per maand.