Lex

Transportplanner
Zaltbommel
€ 4000 p.m
40 p.w
hbo
2 tot 5 jaar
Opzegtermijn 1 maand
Lex is nog bezig met de opleiding Bedrijfskunde en Agribusiness, maar werkt inmiddels ook al ruim 5 jaar bij een logistieke dienstverlener. Inmiddels uitgegroeid tot Transportplanner maakt hij samen met ongeveer 10 collega’s de transportplanning voor de Benelux voor 800 tot 1000 vrachtwagens per dag. Dit is op eCommerce niveau en regelt hij voornamelijk het transport naar de distributiecentrums en de cityhubs. Lex kan hier blijven werken na zijn opleiding en doorgroeien in zijn functie, maar houdt ook zijn ogen open voor andere uitdagingen. Hij is zodoende latent en breed aan het oriënteren.

Lex is een slimme, proactieve en ambitieuze jongeman. Hij heeft een flexibele houding, beweegt zich goed door de organisatie en is oplossingsgericht. In de communicatie is hij sterk, legt hij makkelijk contact en kan hij goed schakelen tussen partijen om het allemaal in goede banen te leiden. Daarnaast kijk Lex vaak naar the big picture zodat hij een beter beeld krijgt bij hetgeen wat hij doet om het in de toekomst ook beter te doen.

Lex wil werken in dagdienst op fulltime basis met een salarisindicatie van € 4.000,- bruto per maand o.b.v. 40 uur. Hij staat ook open om in ploegen te werken.

Computerkennis

Customized YMS
TMS en WMS
Microsoft Office.

Geïnteresseerd in deze kandidaat?

Neem contact op met onze consultant, of reageer via het formulier hieronder!

Avatar foto
Rens Sanders
Consultant

Ben je geïnteresseerd in deze kandidaat?

Kom in contact met onze consultant door op de knop hieronder te klikken of stuur een bericht naar Rens
Lex – Transportplanner
Zaltbommel
€4000 tot €4500
40 per week
hbo
2 tot 5 jaar
Opzegtermijn 1 maand