Neriman Cetin
location_cityRotterdam
emailneriman.cetin@extra-talent.nl
phone06 19603910
linkedin.com/in/neriman-%C3%A7etin-9a7309149/

“Ga goed na waar je gelukkig van wordt. Daarna help ik jou aan jouw droombaan of droomcollega.”
Ik haal energie uit het maken van de perfecte match tussen kantoor en werknemer!
Bent u op zoek naar een nieuwe collega?
Met mijn skills als Consultant Juridisch sla ik mooie bruggen tussen talenten en kantoren op juridisch gebied. Met mijn hulp probeer ik te zoeken naar dé perfecte collega. Ik zorg voor die match, doordat ik door blijf vragen naar uw verwachtingen. Alleen met de juiste gegevens kom je immers aan de perfecte match. Ik geef 200 procent waar anderen 100 procent geven. Ik denk erg goed mee in de visie van een bedrijf. Ik doe allereerst mijn uiterste best om alles goed te begrijpen en daarna voor u aan de slag te gaan. Bij vragen kunt u mij altijd bellen, mailen of whatsappen. Niks is te gek voor mij!
Op zoek naar een nieuwe baan?
Ik help jou als talent aan de optimale loopbaan. Ik haal alles uit de kast om je kwaliteiten te ontdekken en naar voren te brengen. Hiermee maak jij de ultieme kans bij bedrijven. . Ik kom zelf uit het juridische werkveld en de advocatuur. Daarnaast heb ik ook gewerkt als interim-professional. Zo heb ik ervaring in de juridische wereld en de detachering. Ik kan jou dus goed begrijpen en ondersteunen in je zoektocht naar de juiste baan. Schroom niet om mij een berichtje te sturen via het gewenste contactkanaal. We kunnen dan sparren over de mogelijkheden. Samen komen we er wel!
Vacatures
Kandidaten
Anke is een ervaren notarisklerk met als specialisatie het Onroerend Goed. Ze heeft de opleiding tot Notarisklerk afgerond en is ruim 20 jaar werkzaam binnen het notariaat. Anke is bij een groot kantoor begonnen als Notarieel Secretaresse en kreeg toen al snel de mogelijkheid om aktes te maken. Ze heeft toen lange tijd bij een middelgroot kantoor gewerkt en hier zelfstandig dossiers behandeld voor de sectie Onroerend Goed. De standaard leveringen en hypotheken, maar ook de nieuwbouwprojecten en uitpondingen was Anke verantwoordelijk voor. Op dit moment werkt Anke bij een middelgroot kantoor en op zich heeft ze het naar haar zin, maar ze staat wel open voor een kantoor wat beter bij haar past en iets dichterbij huis gelegen is.
Anke is een rustige dame met een professionele uitstraling, ze komt best wel serieus over en straalt uit dat ze kennis van zaken heeft. Ze geeft aan dat ze een hoge werkdruk aan kan en goed kan doorwerken. Anke doet dit geheel zelfstandig, maar vindt het wel leuk om collega's te hebben om mee te sparren. Ze komt wat terughoudend over en staat niet graag in de volle aandacht. Verder is ze erg vriendelijk en kan ze goed met klanten overweg.
Anke heeft 2 maanden opzegtermijn en is beschikbaar voor 4 dagen per week.
Salarisindicatie: € 3.800,- bruto op fulltime basis (37,5 uur).
Anneke is een verzorgde en vriendelijke dame. Ze komt erg positief over en maakt een leuke indruk als ze binnen komt. Bij Anneke staat accuratesse hoog in het vaandel, ze werkt secuur en verliest daarbij niet de kwaliteit uit het oog. Ze heeft oog voor details en kan daar effectief mee omgaan. Anneke is flexibel en kan snel schakelen naar omstandigheden. Het samenwerken met collega’s vind ze belangrijk, het gezamenlijk behalen van resultaten komt op de eerste plaats en zorgt dat er onderling een goede sfeer is. Ten slotte kan ze goed omgaan met tijdsdruk en kan ze zich goed verplaatsen in anderen. Kortom een fijne collega om mee te werken.
Anneke heeft twee maanden opzegtermijn en is vier dagen per week beschikbaar.
Salarisindicatie: € 3.000,- bruto op fulltime basis.
Nadine een Junior Notarieel Medewerkster met ruime ervaring als Notarieel Secretaresse bij de grotere notariskantoren. Ze heeft ervaring met alle rechtsgebieden, maar de meeste ervaring heeft zij met het Ondernemingsrecht. Nadine is dan ook uitstekend bekend met het opstellen van akten, besluiten en alle handelingen die hierbij horen. Zij is hiernaast ook aan het studeren, maar dit doet zij puur voor de achtergrondinformatie en haar leergierigheid. Zij heeft niet de ambitie om door te groeien. Wegens het moederschap is Nadine er even uit geweest, maar ze is er klaar voor om weer aan de slag te gaan als Junior Notarieel Medewerkster.
Wij hebben Nadine leren kennen als een gedisciplineerde, integere en verzorgde dame met goede communicatieve vaardigheden. Zij heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en heeft maar één doel: ontzorgen van de notarissen en kandidaat-notarissen. Nadine is taalkundig goed onderlegd en past dit toe in haar werkzaamheden. Ze kan goed zelfstandig werken en vindt het leuk contact te hebben met cliënten.
Nadine is per direct en 3 tot 4 dagen per week beschikbaar rekening houdende met de schooltijden.
Salarisindicatie: € 3.100,- bruto op fulltime basis.
Imke is een verzorgde professional. Imke heeft duidelijk voor ogen wat ze wil en daar heeft ze vanaf jonge leeftijd altijd al naar toe gewerkt. Ze is een harde werker en is gewend zich voor 200% in te zetten voor de lopende zaken. Verder is Imke zeer betrouwbaar en krijgt bij haar huidige werkgever zelfs de bevoegdheid om de kas te beheren.
Imke heeft een opzegtermijn van een maand en is 32 uur per week beschikbaar.
Salarisindicatie: €5.500,- bruto op fulltime basis.